Rewitalizacja podwórza - inicjatywa lokalna współfinansowana ze środków budżetu Miasta Katowice
Chcemy aby było pięknie i bezpiecznie :)

Czas rozliczeń

Koniec roku za nami , więc przyszedł czas na rozliczenia.
Na wstępie chcemy wszystkim sąsiadom pogratulować i podziękować.

Gratulujemy Wam solidarności i poczucia współodpowiedzialności za nasze Zielone Podwórko.  To naprawdę rzecz bardzo rzadka w dzisiejszych czasach, że ludzie potrafią się zjednoczyć nie wokół własnych  korzyści, a wokół celu, który służy ogółowi. Napisano o nas w mediach już wiele. Nie napisano najważniejszego – właśnie o tym, że wszyscy czujemy się odpowiedzialni za nasze podwórko, że z pozoru obcy sobie ludzie tak potrafią się zjednoczyć.

Dziękujemy za Wasze wpłaty, za każdą podarowaną złotówkę, za każdą roślinę, za każde narzędzie i inne rzeczy przekazane na cele podwórka.
Dziękujemy za Waszą pracę i pomoc, za każdy uśmiech i każde dobre słowo.

Naprawdę jesteście wielcy i możecie być z siebie dumni.

Poniżej zamieszczamy plik Zielony Zakątek sprawozdanie.

Egzemplarz takiego sprawozdania otrzymuje również każda wspólnota. Jest to finansowe sprawozdanie i rozliczenie Waszych wpłat (zarówno tych w ramach porozumienia jaki i tych poza nim) oraz  wydatków. Staraliśmy się  zrobić to maksymalnie szczegółowo. Gdyby jednak nasunęły Wam się jakieś pytania, wątpliwości – nie krępujcie się. Chętnie wyjaśnimy i wytłumaczymy wszystko. Możecie kontaktować się z nami na FB lub wysyłając maila za pomocą tej strony (zakładka KONTAKT). Możecie też po prostu zapytać Agnieszkę.

Zielony Zakątek sprawozdanie 2018

One thought on “Czas rozliczeń

  1. Right here is the perfect webpage for everyone who would like to understand this topic. You understand a whole lot its almost tough to argue with you (not that I really will need toÖHaHa). You certainly put a fresh spin on a subject that has been discussed for a long time. Wonderful stuff, just excellent!

Comments are closed.